O nas

Barry

Co robimy?

Prowadzimy zajęcia dogoterapii w przedszkolach, szkołach, domach dziecka, w domach opieki, ale jesteśmy otwarci na terapię indywidualną. Bezgraniczna miłość i oddanie psa daje poczucie bezpieczeństwa, wzmacnia samoocenę, pomaga w nawiązywaniu kontaktów. Zajęcia wspomagają nabywanie nowych umiejętności poznawczych, doskonalą sprawność manualną, koncentrację, zwiększają zręczność i aktywność dziecka oraz służą dobrej zabawie.

Nasz zespół

Poznaj drużynę Czarne Serce - Dogoterapia Barry

Barry dogoterapia

Joanna Maścibroda-Filipiak

Dogoterapeuta

Od niespełna trzech lat prowadzę zajęcia z dogoterapii. Jestem wykwalifikowanym terapeutą. Szkoliłam się i swoje kwalifikacje zdobyłam w Związku Terapeutów i Przewodników Zwierząt Pracujących z siedzibą w Katowicach. To tam uzyskałam certyfikat i zostałam wpisana na listę licencjonowanych dogoterapeutów. Oczywiście nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje.

Barry

Psi terapeuta

Jestem trzyletnim nowofundlandem, nazywanym pieszczotliwie Czarnym sercem ze względu na swoją czarną jak smoła sierść i przyjacielskie podejście do każdego człowieka. Biorę udział w zajęciach dogoterapii od prawie trzech lat, przeszedłem odpowiednie szkolenia pod okiem doświadczonych instruktorów. To niesamowite widzieć uśmiechnięte buzie dzieci podczas naszych zajęć. Wiem, że jestem dużym psem i budzę respekt, ale mam gołębie serce i jestem tak naprawdę dużym, kudłatym misiem i ogromnym pieszczochem. Uwielbiam swoją pracę!

Barry dogoterapia

Chciałbyś poznać zajęcia dogoterapii?

Zachęcamy do kontaktu!